Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 28.04.14 14:36

Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт:
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Львів, м.Львів Івана Франка 14 біля Бельгійського посольства

Автор(-ка): анонім анонімний (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Адміністративно - кадровий спіробітник
Дата співбесіди: Квітень 2014 г.
Корисність відгуку: 11 - 2 = +9
Всього коментарів: 13

Та відсутні вони звичайний ЛОХОТРОН для невпевнених в собі людей або людей у відчаї. Там сиділи зі мною такі перестрахані люди , ну лашари , включно зі мною))))))

БОРОНЬ-БОЖЕ СЮДИ ЗАЛІСТИ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЛЮДИ НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЛОХОТРОН - компанія "КАПІТАЛ" / фірма ТІЕНС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Львів-Івана франка 14

Я постараюсь вам доказати що це фінансова піраміда на подобі мМм.Я напишу , що відбувалося зі мною.Знайдіть подібне та відмінне за аналогією з собою.

І так , я шукав роботу. Знаходжу на сайті Сландо вакансію Адміністративно - кадровий спіробітник.Все гарно розписано,файна зарплата, дружній колектив і

таке інше.Подзвонив, відповідали поспіхом і нічого не хотіли конкретно казати , запросили на співбесіду.
Прийшов туди , такий оглядаюсь навкруги.Офіс схований в внутрішньому дворі вулиці, маленька табличка на дверях -капітал. Всі ходять як зомбі

посміхаються і дивляться на тебе як
на надзвичайно цікавого і перспективного чела. Дали заповнювати анкету , там дибільні запитання типу чи влаштовує вас ваше життя, скільки хочете заробляти.І

стандартні питання навчання, досвід і таке інше. На співбесіді ваш керівник, доречі привіт , ви ще не встигли прийти як ви маєте керівника який особисто веде

співбесіди)) нічо не настороржує тоді їдемо далі.....

Заходжу в кабінет керівника.А там ше 5 таких керівників.Починається співбесіда , мене посадила на крісло так ніби я королева Великобританії і

посміхається до мене, питає як справи ітаке інше. Про те чим займажться компанія не каже конкретно, тіпа оптові закупки, продають все що можна.Коли задаєш

питання відповідають, що мої питання не доречні.Я такий червонію типу , всетаки керівник знає що говорить))))

Мені керівник дзвонить вечором і каже вітаю!!!! вас затвердили пропонуємо пройти стажування та конкурсний відбір. каже взяти дві фотки 3*4, ручка ,

зошит , бейдж. Я на радасті чуть не попісявся нарешті знайшов шось путьове.Ітак мій разказ не дуже нудний , ні?! тоді йдем далі , все найцікавіше попереду.О

це цілий роман , бестселер.

День 1й. Вступна лекція аля ТЕЧЕ ВОДА З ПІД СТУПНЯ МИ ПРЯМ НА МОРДЯЖКУ.

Ви приходите , вам ваш керівник дає пропуск.Криву карточку на якій ви маєте вписати своє імя, прізвище та прізвище керівника. В аудиторії чоловік 40,

прохолодно дує кондиціонер, сдандартний євроремонт, дошка , крісла, на вікнах грати та напівзакриті жалюзі.Поки кожного не запросив керівник лекція не

починається.
Тут заходить мій керівник. Каже ,що вона не професійний лектор і починає лекцію.Тіпа не судіть мене строго я не лектор можу робити помилки і так

далі.Лекція як у пісні Курієвського чи як його там , я рок слухаю чув його на М1)))- НЕОЧЬОМ пісня називається. Лінія життя, чи задоволенні ви своїм

життям,щось про несправедливу дуржаву без соц.підтримки. В країні розруха , Крим забрали а ви без роботи. Якісь етапи розвитку бізнесу , ну фігню повну

говорила , тут папам - унікальна можливість заробити бабла , ось вам сітка карєрного зросту, так і не розумію якого зросту як росту карєрного має бути ну

фігня йдем далі. Давай втирати це унікальна можливість завести власний бізнес, але звісно є ризик... тіпа входить в довіру попереджає про ризик , яка гарна

дівчинка.... аж противно))Ну багато чого казала, все вода, все не по темі , і кожен раз засталяє піднімати руку , типу ну ви ж згідні , або ну підніміть руку

хто згідний.

День 2й. Демонстрація продукту.

Поч. наше навчання з того шо вимагать 50 грн або документи за неякісну якусь зомбуючу муть а не книгу(журнальчик на 39ст.) Приходить вже інший керівник

така посміхається . Показує продукцію - там чай, крем , паста , всякі вібратори які вона казала багато жінок використовують саме як вібратор а не як

підставка для циркуляції тиску , всякі ьаблетки які дають максимум сили , потенції , виросте статевий орган як в мамонта , лікує рак. А саме смішне то

гребінець який світиться і внормовує тиск!!!!!!!!!ой мля слів нема.А та шей є всі сертифікати , і продукція зберігається в кімнатах з круглими стінами))))

шоб бруд не збирався. Я ОРУ!!!!!!)))

День 3й Знайомлення з колективом

Як я вже казав дали нам таблицю карєрного лохотрону.Там від 2-до 8 зірочок. Типу о як приємно нема одної зірочки бо цеж типу не вигідно, по відсотках они

кажуть)))знову хахах)...входять в довіру.
Приходить якись ідіот керівник постійно сміється , тіпа веселун ведучий. Починає запускати людей від 2-до 8 зірок ми їм тіпа хлопаєм. Самі ті що заходять

дико нервують, червоні.Розказують ким вони були і ким стали.Навіть був один дибіл тіпа як він казав інженер . мости будував і вирішив змінити своє життя.

Яким треба бути ж оленем!!! Там кожен другий співробітник хворий, або сирота. А став бізнесменом і супер заможній.Ах, ще вони в різні дні говорили що їм

набридло читати меню по китайськи в ресторані , і вони не дивляться на ціну, коли лекції вели)).Так смішно коли приходить другий викладач і повторяє

попереднього)))мега ЛОЛ!!!!) А , і ще обіцють золотих оленів ,ой тобто левів, чеки в 25тисяч доларів , постійні поїздки за кордон з родиною за рахунок фірми.

День 4й ІСТИНА

Приходить, самовдоволений москаль, рожа така москалюга такий аж пре від нього.І давай розказувати , що це мережевий бізнес, він легальний , як працює,

схеми залучення людей. І тут я прозріваю сам з себе , як я міг на таке повестися. ЦЕ ЗВИЧАЙНИЙ МЕРЕЖЕВИЙ ЛОХОТРОН.Ваша робота в тому заключається щоб

завербувати більше лохів, а ті далі завербують лохів.

ЯК КАЖуТЬ В НАРОДІ ЛОХ НЕ МАМОНТ , ВІН НЕ ВИМРЕ. Там пропонують і самому грші вложувати , пропонують контракти - ПЛАНТІ!!!!!!))) Це в них називається

закривати зірочки)))) і ставати вищи лохом з відсотками

Я думки не навязую, кожен має сам свою голову на плечах. Просто думайте люди за наслідки.(сорі за опечатки та помилки я ще й досі оговтатись від цього

зомбування неможу)

Імена лекторів , яких я записав : Стадник Зінаїда Михайлівна , Ксенія Назарова Генадієвна, Шадько, Беспамятна, Степанюк Ф.П.Цокур,Трандушкін, Черкасова.

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ РОЗПОСЮДЖУЙТЕ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ СВОМ ДРУЗЯМ ТА РІДНИМ. нЕ ДАВАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ!!!!!!!