Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 24.02.15 18:38

Сайт:
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Львів

Автор(-ка): Тре їм вікна побити=) Тре їм вікна побити=) (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Лютий 2015 г.

Їх немає. Втрата часу.

ЛОХОТРОН - ТЦ Роксолана 6 поверх, щойно прийшов з 1 лекції про малий та середній бізнес, мав би писати домашнє завдання на тему: мої цілі у житті, натомість напишу тут, можливо хтось прочитає і збереже свій час. Назву компанії так і не почув)))) але знайшов цей сайт коли в гугл ввів "робота в офісі", думав ще й завтра піти, бо було цікаво в чому лохотрон, бо на прямі питання чи потрібно мені вкладати якісь кошти мій "керівник" вдав дурня))) і все повторював, що вони нічого не продають і це робота в офісі)))) і тепер ясно стало чому вони кажуть що завтра вже буде менше людей, це не тому що там є відбір) а тому що більш менш адекватні вже не прийдуть))) Прочитавши коменти зрозумів схему. Хотілось б піти і подивитись в очі тому засранцю, коли він скаже що потрібно купити продукцію, але нема часу, нажаль. Бажаю всім добра і хорошої справедливої роботи.