Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 11.03.15 17:34

Сайт:
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Луцьк

Автор(-ка): Ольга (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Березень 2015 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1

немає

Люди!!! повний лохотрон!!!. Не ведіться, не ходіть, промивають мозги вже з співбесіди. Брехня на брехні і брехнею поганяє. Розпочалося з того, що я на свою електронну адресу отримала лист про те що моя кандидатура зацікавила КЕРІВНИЦТВО, передзвоніть і запишіться на співбесіду. Ну я і передзвонила, ввічливий чоловічий голос записав мене на співбесіду, на моє питання "які документи при собі мати?" "лише хороший настрій", ну погодьтеся, що в нормальній і легітимній фірмі у Вас перш за все попросять хочаб якісь документи, чи то паспорт, чи то трудову книжку, в кінці кінців подивляться на дипломи про здобуту освіту, а тут ні, не важливо хто ти, де працював, і т.д. Прийшла на співбесіду, до речі вкажу: м. Луцьк, вул. Словацького, (там де відкрився Базилік, а це з іншої сторони на другому поверсі каб. 206). На співбесіді мова йшла не про вакантну посаду та функціональні обов"язки, а про моє особисте життя, мої хоббі, щи щаслива я людина, до чого це все? мене це насторожило, але вирішила йти далі. Заповнила я анкету, мені мій КЕРІВНИК, сказав що мені передзвонить, і скаже чи я їм підхожу, ну думаю, круто, серйозна фірма, мабуть "пробивають" мене. Десь після 21:00 мені дзвонить і говорить, "Ви знаєте, ми тут обговорили т.д. і т.п, Ви нам підходите, приходьте 10 березня на 11:30" . Таке враження, що я єдина хто їм підійшов, а ні, не тут то було, таких як я, в намічену дату, було десь приблизно 40 осіб, різного віку, від студентів до пенсіонерів, навіть якийсь, ну чесне слово "бомж". Я присіла і стала чекати, тут мене викликає той самий КЕРІВНИК, "ось вам розклад лекцій, які будуть проходити безкоштовно для Вас, але книжечку Ви візьміть, залог 70 грн., прочитайте ми Вам гроші повернемо". Під час лекції, яка до речі нічого нового для мене не відкрила, жодного разу не було сказано, що це за організація, ні її назва, ні те чим вона займається, взагалі ні слова. Після лекції мене знову викликав КЕРІВНИК, я чи то купила, чи то взяла почитати за гроші брошурку "Бідний тато, багатий тато", чесно, хотіла почитати, але саме в той вечір на це не вистачило часу, і слава Богу. А іще дали домашнє завдання, написати свої 50 цілей в житті, ну на це потратила свій час, написала, хоча так і не зрозуміла до чого це все. На наступний день, знову прийшла на лекцію, де мова йшла про види доходів корпорації, а якої корпорації, х/з. І всі сидять немов зомбовані, очима кліпають, ніхто не задасть питання а що це за корпорація? чим займається?, нарешті, одна дівчина це питання задала, вже в кінці лекції, і знаєте яка була відповідь, А НІ ЯКОЇ ВІДПОВІДІ НЕ БУЛО. Дівчина яка читала лекцію, якось занервувала, руки почали тремтіти, почервоніла, і дуже скоро закінчила лекцію. І тут я зрозуміла, не вони мене не візьмуть, а мені треба з відси тікати, і то бігом, поки не вляпалася в цю халепу на ім"я Тянші чи Тієнс.