Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 27.04.15 18:25

Сайт:
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Кам’янец-Подільськ, Грушевского 36а

Автор(-ка): Олег Шевчук (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: работа в офисе
Дата співбесіди: Квітень 2015 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2
Всього коментарів: 2

Не вказані

дуже підозріла фірма, назву нігде не пишуть і не говорять, доки не запитаєш. А коли кажуть, то так швидкко и незрозуміло, що не запамятати. Плакати вивішують, назви не пишуть. На зустрічі щось розказують, але це пусті балачки, Запросли на зустріч, якась мадам спочатку реєструвала людей, інша дама проводила зустріч. Розмова була ні про що. Але перед початом поставлено умову не перебивати, питань не завдвати, всі питання після закінченя зустрічі. Зустріч закінчилася, вона швидко в двері і тікати, лише встигли назву запитати, назву фірми сказала, та й ще присоромила /як, ви не знаєте такої фірми???/. Говорять про високу зарплатню, а на вигляд не дуже. Чоловіки ще більш менш в костюмах, а дівчата недоречно і без смаку одягнені, зачіски жахливі, волосся перепалене, жовтого окрасу, несвіже, макіяж здравствуй ужас, я кошмар. Розказували про те, що заробляють більше тисячі доларів, а коли посміхаються, то кутніх зубів немає. І вони говорять про великі заробітки. З високими заробітками люди виглядають краще та вставляють собі зуби.Одяг базарний. Коли чекав свого керівника у коридорі, чув, що вони говорять про тих лохів, що приходят до них на роботу прийматися. Одна каже, мій кандидат не прийшов, от козел. І запитує в інших скільки їх там зібралося вже. З вище сказаного, думаю, все зрозуміло. Вони вже давно в чорному списку роботодавців. Позбавити ліцензії.