Відгук про роботодавця «Премьера» Добавлен: 27.11.08 17:23

Основна назва: Премьера
Інші назви: Театральное агенство "Премьера", театральне агенство "Прем'єра"
Адреса: Україна, м. Київ, Ст.м.Театральна

Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: менеджер з продажу
Дата співбесіди: 2008 г.
Корисність відгуку: 3 - 0 = +3
Всього коментарів: 3

Зарплата, офіс в центрі

В компанії багато офісів по Києву і вони дають по декілька об’яв в одному журналі, вони різні, але схожі за змістом, я потрапляла на їхню фірму рази три.
Коли телефонуєте в компанію, про роботу нічого конкретного не кажуть. Запитуєш чи робота офісна, тобі з подивом відповідають "Ну, конечно, девушка!", офісна – це коли ти ходиш по різних підприємствах, офісах і пропонуєш купити квитки на російські вистави.
Перша співбесіда: питають які театри знаєте, ще зі здивованим лицем питають "Что? Хотите без опыта зарабатывать 500 долларов?" Невже 500 долларів для людини з вищою освітою і в м. Києві "огромная" зарплата? Можна і кращу знайти.
Про роботу нічого не розказують, все, мовляв, завтра дізнаєтеся, на другій спвібесіді. Приїзжаєш на другу співбесіду, а там ще і конкурс, десь 50 людей приходить, їх ділять на групи. Групу ведуть по місту, показуючи Оперний, проводячи опитування і відсіюють по дорозі по одному людей, які не підходять. Якщо вас відсіяли – не засмучуйтесь – ви зекономите свій час, тому що робота того не варта. Далі їдемо на якусь фірму в одному з районів. На вході приблизно така об’ява „Страховикам і іншим агентам вхід заборонено”, заходимо туди без дозволу, і починаємо стукати у кожен офіс з пропозицією купити квиток на виставу, притому це все виглядає нагло і з посмішкою, а люди, які сидять в офісі готові тебе послати, і деякі, навіть посилають матом. Потім хтось з офісного персоналу дзвонить в охорону. Приходить охорона, вимагають паспорта, записують всі координати з погрозою виклакати міліцію, і якщо на фірмі щось пропадає в той день погрожують списати на тебе. Після довгих сварок нас відпускають.