Відгук про роботодавця «ТОВ Епіцентр К» Добавлен: 02.07.22 09:09

Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Телефони: 766-79-87
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Ровно, вул. Макарова 23

Продаже строительных материалов и товаров для дома
Автор(-ка): Костянтин Мельник (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: охоронник
Дата співбесіди: Липень 2022 г.

м. Рівне. Охорона Був на співбесіді на посаду охоронника, менеджер назвала одні умови праці, а по факту коли вийшов на стажування, зовсім інше. Перших 6 днів по 12 год. треба відпрацювати безплатно. Графік роботи просто жесть ( 3/1, 4/1), причому як повідомили охоронники що можуть і той один вихідний забрати. Таке враження ніби охорона Епіцентру немає особистого життя. Не розумію чому не можна зробити як у інших Рітейлах, 2/2, 3/3, 4/4. Команда охорони, а їх близько 40 людей, ніколи не буває у повному складі, велика текучка, хоча є працівники які працюють і більше 5-10 років. Оплата - середня ринкова - 48-49 грн/год. Але враховуючи що працівники відпрацьовують від 260 і навіть більше 300 год в місяць, то вихоть кругленька сума заробітку, Але є і інша сторона медалі у цій ситуації, про сімю, поїздку до батьків у село, і про особисте життя можна забути. Це мені нагадало роботу у Польші. охоронники на кпп і складі займаються переписом і незрозумілим перекладання з місця на місце величезних куп накладних. Охорона на касі слідкує за роботою касира, а не за виносом товару. Форму повністю треба купляти за власні кошти(причому форма колишніх працівників міліції - совок якийсь). Обід і вечеря безкоштовні - але таке враження ніби Епіцентр дбає щоб хоч би хтось не набрав лишній кг, їжа настільки дієтична, ніби ти перебуваєш на суворій дієті. Із найприємнішого , що мені здалось, то це за 1 відпрацьований рік, +1 тис грн до кожкої зп, за 2 роки + 2 тис, за три +3 і вподальших роках +3. Люди які пропрацювали в компанії кілька років викликають почуття величезної терпимості і трудоголізму.