Відгук про роботодавця «Диамант-Фарм» Добавлен: 29.10.22 07:22

Основна назва: Диамант-Фарм
Інші назви: ООО "Диамант-Фарм"
Сайт:
Адреса: Україна, м. Київ, Метро Бориспільська

Производство и оптовая торговля товарами медицинского назначения и средствами индивидyальной защиты.
Автор(-ка): Людина (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Не оформляйтесь на роботу. На співбесіді обіцяють золоті гори і виконання законів, офіційна зпл - тільки мінімальна (до кінця війни, так говорять) + різниця зпл (ф.2) іншим способом (готівкою або на карту). Під час роботи віідчуття рабства дуже сильне. Про помилкову думку керівництва не можна говорити, а треба погоджуватись. Взагалі правду директору не можна говорити (заборонено). Трудове законодавство порушується зі словами "вона власник, що хоче те і робить"- взагалі це їх дивіз. Те що написано в інших відгуках в основному так іє, дещо звичайно змінилось, т.я. пройшов час. Бит гарний (кухня, мікроволновка, холодильник, кава, печиво, чай, ремонт в приміщеннях, організовують свята тощо) -це цукерочка. З іншої сторони , знаходять любий повод щоб обвинуватити навіть в елементарному, спочатку нападають, потім, якщо узнають що ти не винен, все одно тобі нічого не скажуть, про вибачення взагалі мовчу. Працюючи на цьому підприємстві, в голові стає питання : хто дурень? Підлабузництво керівництву подобається (є такі працівники). Спеціалісти і професіонали тут не затримуються. Якщо ви почали працювати, щось побачили (що вам не сподобалось) і сподіваєтесь що щось зміниться - НЕ СПОДІВАЙТЕСЬ, НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬСЯ!!! При звільненні ф.2 не виплатили.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 3/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги