Відгук про роботодавця «PrimoCollect» Добавлен: 11.03.13 14:19

Основна назва: PrimoCollect
Інші назви: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт:
Телефони: 044-393-71-57
Адреса: Україна, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького 1

Агентство по взысканию задолженности
Автор(-ка): Lora99 (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Листопад 2007 г.
Дата звільнення: 2013 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1
Всього коментарів: 1

Доброго дня
Дивує звичайно ситуація з негативними відгуками, але кожен має право на власну думку. Негативні відклики на скільки розумію інспекторів, які не досягають абсолютно ніякого результату не тільки в компанії, але і в житті.
Я працюю більше 5 років, працювати почала з посади інспектора і з/п 750 грн./міс.
1. Перевід в Штат - переводимо в Штат по результатах роботи
2. Підвищення з/п - підвищуємо до 17,09 по результатах роботи
3. Бонуси - практично всі інспектори отримують бонуси, оскільки їх заробити легко, при умові старання, бажання працювати і заробляти
4. Лікарняний - нічого дивного, оплата лікарняного листка відбувається виключно співробітникам Штату в залежності від стажу роботи
Команда позитивна, вигідний графік роботи, особливо якщо жінка одружена і є діти (школа, садок), кожні три місяці отримують інспектори грамоти, кубки, грошову винагороду, відбуваються виїзди на природу, корпоративи.
Думаю, якщо людина має бажання працювати, то завжди досягне висот.
Приходьте, завжді раді.

Негативні відзиви - важко зарнку встати))) на 07:30))

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії