Відгук про роботодавця «PrimoCollect» Добавлен: 01.05.14 23:46

Основна назва: PrimoCollect
Інші назви: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт:
Телефони: 044-393-71-57
Адреса: Україна, м. Львів, вул.Смаль-стоцького

Агентство по взысканию задолженности
Автор(-ка): lianorka (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: кредитний іспектор
Дата початку роботи: Травень 2013 г.
Дата звільнення: Вересень 2014 г.
Стартова зарплата: $1100
Фінальна зарплата: $1100
Корисність відгуку: 2 - 2 = 0
Всього коментарів: 4

Красива сучасна компанія, з кухнею, холодильником і всіма "удобствами". Багато молодих цікавих осіб зустрічаєш, корпоративи, тренінги, збори. Хороший позмінний графік роботи.

Компанія абсолютно не дбає за тих боржників. Деякі інспектори і навіть куратори не хочуть нічого пояснювати, надсилати документи, розбиратись в їх проблемах. А пояснюють це тим - він і так не заплатить, нащо тратити час, просто клади слухавку! По-друге робота для людей з відповідним характером. А саме - потрібно бути наглим, наполегливим, вміти переконувати, трохи прибрехати, маніпулювати, залякати та не звертати увагу на 3-поверхові мати, які летять в твою сторону. Я працювала 4 місяці, планувала звільнятись сама (бо постійно мені не подобалась робота, боржники обманювали, розчаровувалась і просто то не для мого характеру) але мені запропонували піти геть через невиконання плану. Дуже не розстроїлась))

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 4/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 3/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 4/5
Соціальний пакет та пільги