Відгук про роботодавця «ТОВ "Енком Трейд Груп" » Добавлен: 20.07.10 21:23

Основна назва: ТОВ "Енком Трейд Груп"
Інші назви: Енком, енергетична компанія
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Енергетика
Телефони: (044) 3906921
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ, м.Золоты Ворота вул.Олеся Гончара 7

Энергосервисная компания.
Автор(-ка): Андрей Арынич (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: мененжер по работе с клиентами
Дата початку роботи: Червень 2010 г.
Дата звільнення: 2010 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

обзвон клвентів,сбор інформації. Взагалі як відсебе який це поважний керівник буде принижувати гідність сотрудника та веде дикий образ життя на превеликий жалья поступис у цю компашку під керівництвом Віктрії вона добре знае свою роботу але некомпитентний сотрудник компанії мені було з тнею нецікаво працювати та в неї е сотрудник Оксана Голуб взагалі ходить як німа незким не спілкуеться ричить як вовк голодній.

якщо цеможна назвати компаніею то це шарашкина контора офіційно не оформляють наказа не видають документів бухгалтерських не видають нзрозуміло що там коїться випробовувальний термін 2 неділі а Кодексом законів про працю України встановлено випробовувальний термін для такої категорії 3 місяці я вихожу с того що зарплату вони навіть законно не видають та гроші не виплачують саме цікаво те що пк уних так настроїни по шиворот на виворот word eksel чиста шиворот на виворот вводиш одне число зявляеться інше та на тебе дивляться як на дауна нешариш в компі
а трудові книжки не видають просто крадуть у людей у мене чисту вкрала начальничя Вікторія та її помічниця Оксана Голуб взагалі бандитьська фірма.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 2/5
Соціальний пакет та пільги