Відгук про роботодавця «Даванти» Добавлен: 29.05.15 20:50

Основна назва: Даванти
Інші назви: ООО «ДАВАНТИ»,
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Адреса: Україна, м. Київ

Невероятная Мерзость .Менеджеров по прдажам кидают на денги,они ждут по полгода а при увольнении прсто выпихивабют за дверь.Зарплаты то черные!
Автор(-ка): Колишній найманець (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2015 г.

Їх просто немає!!!!

Довго тримав себе в руках,щоб нічого не писати,але нещодавно поспілкувавшись з колишніми колегами по рабству-вирішив написати кілька слів.Люди- обходьте десятою дорогою цю конторку.Зараз ситуація просто жахлива,перед людьми заборгованість по зп лише зростає,я звільнився пару років тому-мені й досі нічого не заплатили.Схоже виплачується лише тим від кого є інтерес у директриски Діани- особи ,що бреше людям і оком не веде.Про таких кажуть-ні в душі ,ні в голові.Задумайтесь- на зп коштів немає, а щодня їздити на крутій тачці на бензин є!!!!Але власницю Тетяну це влаштовує. Сама ж така.Люди для них як ганчірки- покористувались-і слава Богу ,що пішли,менше нити будуть,що гроші требе, їм теж треба,обоє квартири у новостройках придбали і криза не мішала ,а в той час поки вони наші кошти на себе тратили , наші дівчата останнє у ломбард закладували, щоб дітей прокормити.Весь час лапшу розповідали,що складні часи і як ми дурні цього не розумієм!!!!Їм своє майбутнє і майбутнє своїх дітей треба забезпечити , відпочивати регулярно їздити, а раби повинні їм на це заробити.Зараз лишилась п"ята частина ,всі тікають, а нові не тримаються.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 4/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 2/5
Соціальний пакет та пільги