Відгук про роботодавця «Даванти» Добавлен: 01.06.15 23:11

Основна назва: Даванти
Інші назви: ООО «ДАВАНТИ»,
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Адреса: Україна, м. Київ

Невероятная Мерзость .Менеджеров по прдажам кидают на денги,они ждут по полгода а при увольнении прсто выпихивабют за дверь.Зарплаты то черные!
Автор(-ка): Колишній найманець (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2015 г.

немає

Ну тепер зрозуміло,хто позитивні відгуки тут залишає,саме керівництво себе й нахвалює!!!! А чого ж тоді не під справжнім ім"ям???Навіть фрази ті ж самі ,що нам на зборах чесали.А окрім крутих корпоративів чим можете похвалитись?Білою зп(щоб у майбутньому у людей пенсія була не мінімальна),преміями,постійним підвищенням зп,яка повинна видаватись без затримок,відпусткою згідно КЗОТу,а не 2 тижні на рік ,достойними умовами праці,а не так як ми мерзли взимку і т.д.А ВИ КОРПОРАТИВАМИ ТИКАЄТЕ-ЦЕ ВАШЕ ПІКЛУВАННЯ ПРО ЛЮДЕЙ?????????І коли ви ці корпоративи влаштовували,з ким радились ,чи потрібні вони людям,якби ми знали ,що нам невеличкий аванс замість повної зп тикнуть,хто б прийшов на ваші корпоративи?????Навіщо вони були,щоб потім ними тикати?Зараз про совість людську заговорили,а ваша ДЕ?Плітками ваші дорогі відпочинки називаєте,а що ж покупку квартир не спростовуєте?????
Одне написане правда-таке керівництво ще пошукати треба!!!!

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 3/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії