Відгук про роботодавця «ТзОВ "Торговий дім "АВАНТА""» Добавлен: 27.06.15 18:00

Основна назва: ТзОВ "Торговий дім "АВАНТА""
Інші назви: супермаркети "Колібріс", "НАШ", "555". До 2009 року компанія називалась ЗАТ "Агроконтракт". КУА "Глобус", "Єврохолдинг". Торгово-офісний центр "Глобус". ТзОВ "Оріон-будінвест", ТзОВ "Оріон"
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Сайт:
Телефони: (03320)789-201 - секретар
Адреса: Україна, м. Київ

1) мережа продуктових супермаркетів формату "у дома" (Волинська, Рівненська, Житомирська, Вінницька, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, І-Франківська області); 2) дистрибуція на Волині та Рівненській області: алкогольних і безалкогольних напоїв, бакалійна та кондитерська групи; 3) будівництво житлове (кілька багатоповерхівок) і комерційне (торгові центри по Україні) 4) інші мілкі бізнеси власника - Голіков Сергій Іванович Приблизно 33% компанії знаходяться у власності інвестиційної компанії "Euroventures Ukraine" (www.evu.kiev.ua)
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2015 г.

немає

Працювали знайомі на тій фірмі. Відношення дуже погане до робочого персоналу. Хто працював не хоче повертатьсь назад. Працівників не рахують за людей, брудом обливають. Платять мало.То і недивно, що люди ідуть , кожного місяця приходять нові і то довго незалишаються. Я хочу звернутись до керуючого мережою супермаркетів колібріс. То проблема може не в працівниках, а в керівництві супермаркету, риба гниє з голови, спочатку треба начальство вивисти на чисту воду. Пиїзджають машини з товаром привезли кури, прийняли девять кілограм, як прийшлося до діла розробляти замість девять стало шість. А сигарети, не кажучи вже за остальний товар, а платять за недостачу робочий персонал. Отак і живе начальство. Не раджу нікому іти в ту фірму.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги