Відгук про роботодавця «Даванти» Добавлен: 10.09.15 16:12

Основна назва: Даванти
Інші назви: ООО «ДАВАНТИ»,
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Адреса: Україна, м. Київ

Невероятная Мерзость .Менеджеров по прдажам кидают на денги,они ждут по полгода а при увольнении прсто выпихивабют за дверь.Зарплаты то черные!
Автор(-ка): Колишній найманець (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2015 г.

Моральній потворі - присвячується!

«Шановна» Тетяна Володимирівна! Я знав, що Ви потвора, але не знав на скільки. Я просто вражений Вашим постом, особливо останнім. Як тільки Ваш гнилий язик зміг вичавити таку гидоту про рак та інші хвороби . Видно в Вас є великий досвід . (Скоріш за все п'явки зовсім мозок висмоктали). І що ? Навіть залишками свого равликового мозку Ви не можете визнати свою неправоту?
Ви дійсно не визнаєте що від Вашої майже ЗЛОДІЙСЬКОЇ діяльності постраждало десятки людей починаючи від найманих працівників і закінчуючи орендодавцями, постачальниками, партнерами і покупцями. Скільки ще судових позовів Вам потрібно щоби збагнути що ви НЕЗДАРА, і бізнесом Вам займатися протипоказано! Ви ж за собою залишаєте випалене поле, на якому навіть опеньки не ростуть.
Ви просто злочинець який в нормальній країні, з нормальними законами давно б опинився у буцигарні. Думаю, якщо ви не схаменетесь, в нашій країні Вам в темному провулку просто відіб'ють залишок мозку який не досмоктали п'явки.
Єдине що Вас може врятувати це покаяння. Покаяння перед людьми яких ви обікрали і образили.
Покаяння - це як мінімум визнання своєї провини. Та бачу з вашого останнього посту про рак та хвороби, що на це ви просто не здатні.
А це означає, що за Ваші вчинки будуть розраховуватись Ваші потомки аж до сьомого коліна.
Та й це ваш мозок навряд чи зможе збагнути…………..

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії