Відгук про роботодавця «PrimoCollect» Добавлен: 06.04.17 15:39

Основна назва: PrimoCollect
Інші назви: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт:
Телефони: 044-393-71-57
Адреса: Україна, м. Чернігів

Агентство по взысканию задолженности
Автор(-ка): Вячеслав (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2016 г.

Більш -меньше вже можуть спілкуватись державною мовою. Деякі працівники навіть вміють правильно оцінити співрозмовника ( як з ним спілкуватись і про що).

Організація, на мій погляд, потрібна, але підбір штату архікошмарний. Відношення до своеї роботи неяке. Якщо необхідно вирішити питання про повернення коштів по кредиту, то необхідно спочатку витребувати у попередника все листування по кредиту і вивчити всі матеріали кредитозаємника, а вже потім починати погрожувати судовими вироками. Не забувайте ШАНОВНІ РЕКЕТИРИ, по іншому з їхнім відношенням я їх не можу назвати, що не всі багаті люди обходяться без кредитів. А навпаки, в своєму відношенню до життя, в більшості своїй багаті люди свої кошти не використовують, а беруть в іншіх. Але питання в іншому. Чому ті хто награбастав всякими кредитними махінаціями не підлягають обовязковій розробці в колекторній фірмі, а НОРМАЛЬНІ люди повинні доказувати свої права втрачаючи ще більше ніж брали в кредит???. Стосується керівництва компанії: невже вам подобається, що ваші душі кожної секунди якась людина проклинає і поливає брудом. Перенаправте вашу енергію і ваше завзяття в більш правильне русло. Не йдіть проти людства і проти Бога в душі, помагайте людям і у вас буде більше тих благ які Вам так хочеться мати.