Відгук про роботодавця «OnePrice» Добавлен: 13.02.22 18:23

Сайт:
Телефони: +380674345090
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Львів, Площа Галицька, 15

OnePrice - це мережа магазинів з великим асортиментом товарів за мінімальними цінами. У магазинах представлені товари з Китаю, а також товари українських виробників.
Автор(-ка): Соломія (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Товарознавець
Дата співбесіди: Лютий 2022 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1

Немає

Якщо Ви колись захочете йти працювати в One Price, чи Вам самостійно запропонують вакансію(як і мені), то не погоджуйтесь в жодному разі. Працівники з підбору персоналу ставляться невідповідально; спочатку вакансія відкрита, потім тебе відбирають на дану вакансію, кажуть виходити на роботу з наступного тижня(людина відповідно скидає всі свої документи), і день перед виходом кажуть, що попередній працівник залишається; і в результаті людина, яка ходить на співбесіди (в цьому випадку я, яка витрачала свій час і двічі туди їздила, відмовившись від пропозицій інших, більш серйозних і відповідальних роботодавців залишають ні з чим) Для мене це досвід, а Вас хочу застерегти.. Хто буде влаштовуватись (або планує) туди на роботу, перш за все поважати себе і свій час, не зв‘язуючись з компаніями, які не можуть самі визначитись хто їм потрібен і в останній момент змінюють своє рішення не в твою користь. Будьте обачними🙏
Всі деталі, переписки маю збережені та можу скинути, щоб переконались у правдивості моїх слів.