Відгук про роботодавця «Спайс Ленд» Добавлен: 15.06.22 12:23

Інші назви: ООО
Сайт:
Адреса: Україна, м. Київ

Специи и расходные материалы
Автор(-ка): Анастасія (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2021 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Чи можуть бути скарги на колектив та керівництво, котрі всьому тебе вчать, витрачають свій час на тебе та діляться досвідом? Я вважаю, що ні. Відверто кажучи, можу віднести Спайсленд до компанії, котра в першу чергу вселяє віру працівника в те, що він достойний, вони "виховують" професіоналів своєї справи. Ця компанія гармонійне поєднання взаємоповаги між співробітниками та керівництвом, тут чують думку кожного. Що стосується заробітньої плати рівень достойний, абсолютно все виплачується вчасно, нарікань з цього питання не маю. Що стосується доручень та робочих обов'язків, чужу роботу ви не виконуєте, в межах своїх повноважень працюєте.

Шкода бачити негативні відгуки про Спайсленд, бо ця компанія не заслуговує на них, але тим не менш, якщо хтось вагається: йти на роботу в Спайсленд чи ні, моя власна рекомендація спробувати (бо вам сподобається і ви побачите, що "воно того варте" і цей крок був правильним)..

Не виявлено

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії