Відгук про роботодавця «Спайс Ленд» Добавлен: 16.06.22 10:18

Інші назви: ООО
Сайт:
Адреса: Україна, м. Київ

Специи и расходные материалы
Автор(-ка): Адда (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2021 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0
Всього коментарів: 2

без коментарів, лише привітний хлопець з компанії який каже що він зажди бухає))))

Це жах та сором! Не раджу зв'язуватися з цими людьми. Обіцяють одне, а на ділі інше, і взагалі не мають компетенції до своїх посад. Люди які закінчили 9 класів вважають що вони Боги продажів і менеджменту, хоча порахувати яка маржа і кінцеве ціноутворення не знають як)))) абсурд
Обіцяли одне, а на ділі це зовсім інше. Зп в конверті, тобто ти не захищений зовсім і ці смотрящії))) просто глузують з тебе. Наташа привіт, перше враження залишила гарні про себе, а ось аня це взагалі переляк, у людини смердить з рота коли вона говорить за мотивацію в команді. Перший місяць ти і 10% не зробиш, це нереально, а зарплата в конверті яку ти не отримаєшь, а отримаешь 6000, бо це компанія брехунів які працюючи в данний час і наживається на співробітниках та приховує свій дохід щоб зменшити податок
аню, дайте визначення поняття маржа, яка формула ціноутворення і взагалі ща таке ринок?))) І 6+6×3=24 а не 36. Ласкаво просимо завітати до школи комерційний працівник компанії.
Мене запросили на работу, але я відмовилась. В це болото не ногою и вам не раджу