Відгук про роботодавця «PrimoCollect» Добавлен: 28.05.18 11:57

Основна назва: PrimoCollect
Інші назви: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт:
Телефони: 044-393-71-57
Адреса: Україна, м. Львів

Агентство по взысканию задолженности
Автор(-ка): karasj karasj (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2017 г.

Нема і не може бути позитивного відгуку про рекетирів, які не хочуть працювати, а лише намагаються відібрати зароблене чужою працею.

Для всіх, хто в пошуках роботи.
"Компанія" - не що інше, як ОПГ, що спеціалізується на рекеті. Працює, використовуючи "діри" в законодавстві. Існують ті діри тільки з одних причин - тих самих, чому досі існує "бурштин", "ліс", "об'єднані сили", "ротердам" і багато інших "чудес". Спеціфіка роботи:
1. Знайти установу, якій винні гроші.
2. "Викупити" той борг, часто взагалі незаконно.
3. Вимагати в людей повернення з процентами. Тобто, "ставити на лічильник".
В нашій правовій країні, за яку ми всі так боролись, застосовувати тиск на громадян, накладати штрафи та взагалі чогось вимагати має право виключно виконавча служба та й то - за рішенням суду. Тому подумай про свої моральні якості, і про мораль самої структури, перед тим, як найматись до них на "роботу". В процесі роботи тобі доведеться:
1. Телефонувати невідомим людям і БЕЗПІДСТАВНО вимагати в них щось.
2. Тим самим порушувати закон нашої ПРАВОВОЇ країни.
3. Ніякого досвіду чи навиків ти тут ніколи не наберешся.
4. Мізерна з/п розміром 7000.
5. "Дружній колектив" так само дружній до тебе, як до своїх "боржників".
6. Репутація - ЧМО.
7. ЧМО - бо замість того, що б щось робити і заробити, ти будеш ВИМАГАТИ, сам не знаючи що.
Отже, якщо ти свідомо вибираєш ЦЕ як місце праці, значит, ти таке саме гівно, як митники-ДАЇшники-податківці, які йдуть в ці органи не працювати за зарплату, а ГНОБИТИ своїх земляків і ВИМАГАТИ від них хабарів.