Відгук про роботодавця «PrimoCollect» Добавлен: 11.01.19 18:49

Основна назва: PrimoCollect
Інші назви: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт:
Телефони: 044-393-71-57
Адреса: Україна, м. Київ

Агентство по взысканию задолженности
Автор(-ка): Віталіна Стягненко (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Жовтень 2018 г.
Дата звільнення: Січень 2019 г.
Стартова зарплата: $170
Фінальна зарплата: $210
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1

Тепли офіс нормальна робота для зими щоб не мерзнути та не працювати фізично
Можно попросити нормальний графік щоб не накладувалось на лекції у вищі

Зарплатня в два рази нижче за вказану в вакансії про оформлення брешуть. видали мені книжку без запису. Зарплатню якщо будете робити чемно то 5200 максимум отримаєте для дівчини у києві це тільки на їжу нормальну та косметику хватить якщо жити в гуртожитку свого ВНЗ. Також не зрозуміло хто придумва ці штрафи без причини мабуть щоб менше зарплатні платити. я оператор отримала штраф тому що надто слабо примушувала боржника ви уявлете? Що голос в мене надто тендітний так сказал мій лідер групи вліпивши мені штраф -20% Менеджери на співбесиді все так красиво чешуть щоб заманити якомога більше різних людей і створюють конвеер коли ти навіть не можеш запам'ятати всіх твоїх сусідів у ряду тому що вони міняються майже кожен тиждень. а ще боржники погрожують нам впевенено тому що вони знають адресу офісу і колцентру де ми сидимо знають навіть пару призвищ нашого керівництва та менеджера знать які в нас зміни при мені дівчина звільнилась тому що її боржник довів погрожував зарізати прямо по дорозі з роботи під її гуртожитком кнутд. вона звернулась до керівництва а керівництво розводить руками кажуть що це жартви мовляв нічого не буде а як буде так пиши заяву до поліції ми не будемо звертатись. і ось питання а як боржник знав її гуртожиток та місце навчання????!!! я навіть змінила зачіску та трохи колір волосся коли звільнялась. мені стало моторошно я на таке не підписувалась!

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 2/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії